O mnie

IMG_20191013_123933.jpgWitaj! Jestem Justyna.

Przez dość długi czas zajmowałam się wieloma bardzo ważnymi sprawami, aż znalazłam się w punkcie, kiedy zdecydowałam się zająć swoim życiem.

Pierwszym momentem zwrotnym w moim życiu było przyjście na świat mojej najmłodszej pociechy – Iskierki. Wszystko, dosłownie wszystko, co dotychczas wiedziałam o życiu i o sobie runęło jak zamek z piasku, dając jednocześnie początek niesamowitej transformacji, która trwa do dziś.

Drugim momentem zwrotnym w moim życiu była nagła i tragiczna śmierć mojego taty. Zrozumiałam wtedy – jak nigdy wcześniej – że życie naprawdę jest tylko jedno i szansę na realizację planów oraz marzeń też mamy tylko jedną! 

Właśnie wtedy zdecydowałam się działać, nawet jeśli nie mam sił i czasu. Być tu i teraz. Nie odkładać życia na później. Zrozumiałam jak wiele omija nas, gdy wciąż przygotowujemy się do rozpoczęcia realizacji tych najbliższych sercu planów, a tak naprawdę nie robimy nic. Powoli zmierzamy donikąd. A życie mija, sekunda po sekundzie.

„Najlepszym dniem twojego życia będzie ten, w którym zdecydujesz, że twoje życie jest twoje. Bez żadnych usprawiedliwień czy wymówek. Nie opierając się na nikim, nie zależąc od nikogo, nikogo nie winiąc. Ten dar jest dla ciebie. To niesamowita podróż – i tylko ty jesteś odpowiedzialny za jej jakość. Właśnie w tym dniu rozpocznie się twoje życie.” – Bob Moawad

Witaj na łamach mojego bloga, mam nadzieję, że nasze wirtualne spotkanie wzbogaci Twoje niewirtualne życie 😉 Zapraszam.

P.S. Wszystkie teksty na tym blogu są mojego autorstwa. Jeśli tak nie jest – wyraźnie to zaznaczam. Jeśli Ty zechcesz skopiować stąd treści pamiętaj o podaniu źródła i autora.