O mnie

blog o mnie jpgCześć! Jestem Justyna.

Przez bardzo długi czas zajmowałam się wieloma bardzo ważnymi sprawami, aż znalazłam się w punkcie, kiedy zdecydowałam się zająć swoim życiem.

Kiedy dwa lata temu tragicznie zginął mój tata dotarło do mnie, że życie naprawdę jest tylko jedno i szansę na realizację planów oraz marzeń też mamy tylko jedną.

To był moment, w którym zdecydowałam się działać, nawet jeśli nie mam sił i czasu. Być tu i teraz. Nie odkładać życia na później. Zawsze marzyłam o blogu i zawsze bałam się to marzenie zrealizować. Dziś wciąż się boję, ale działam. Witaj 🙂

„Najlepszym dniem twojego życia będzie ten, w którym zdecydujesz, że twoje życie jest twoje. Bez żadnych usprawiedliwień czy wymówek. Nie opierając się na nikim, nie zależąc od nikogo, nikogo nie winiąc. Ten dar jest dla ciebie. To niesamowita podróż – i tylko ty jesteś odpowiedzialny za jej jakość. Właśnie w tym dniu rozpocznie się twoje życie.” – Bob Moawad

P.S. Wszystkie teksty na tym blogu są mojego autorstwa. Jeśli tak nie jest – wyraźnie to zaznaczam. Jeśli Ty zechcesz skopiować stąd treści pamiętaj o podaniu źródła i autora.